Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke
Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke

Balíček služieb základná konektivita

S aplikáciou My Honda+ získate prístup k širokej ponuke online služieb a funkcií. Obsahuje funkcie: diaľkové zamykanie a odomykanie dverí a virtuálna prístrojová doska. V modeli Honda e môžete dokonca na diaľku ovládať nastavenie klimatizácie alebo nabíjania.

Posunúť

Podrobnosti o balíku služieb

Balík služieb Základnej konektivity je pre modely Honda HR-V, Honda e a Honda Jazz zadarmo.

Spárovanie s vaším vozidlom je jednoduché. Najprv si vytvorte svoj profil pripojeného vozidla. Potom zadajte VIN číslo vozidla a pripojte sa zadaním PIN kódu, ktorý sa zobrazí na prístrojovej doske vozidla. Následne si môžete vybrať z ponuky balíčkov služieb konektivity.

Pravidelné potvrdzovanie vlastníctva

Pre zaistenie bezpečnosti vášho účtu a údajov budete vyzvaní, aby ste každých 6 mesiacov potvrdili vlastníctvo vozidla. Následne stačí v priebehu dvoch týždňov po výzve potvrdiť vlastníctvo a váš účet bude v bezpečí.

Zdielanie kľúča

Zdieľajte výhody a funkcie aplikácie My Honda+ s priateľmi a rodinou tým, že ich v aplikácii pridáte ako vodičov svojho vozidla. Pozvaní vodiči môžu využívať všetky výhody aplikácie, vy však máte istotu, že k hlavnému účtu vodiča nebudú mať prístup. 

Garáž

Zaregistrujte sa, spravujte svoje vozidlo a perzonalizujte ho pridaním prezývky.

Virtuálna prístrojová doska

Rovnako ako vo vozidle si môžete aj vo svojom smartfóne zobraziť všetky údaje o vozidle.

Správy v aplikácii My Honda+

Vďaka rôznym upozorneniam, bezpečnostným výstrahám alebo aktualizáciám budete neustále informovaní, nech už ste kdekoľvek.

Elektronická kontrola stavu vozidla (eVHC)

To umožňuje vybratým predajcom vozidiel Honda digitálne zaznamenávať a elektronicky kontrolovať stav vozidla a posielať vám takto získané výsledky. Pomocou odkazu z aplikácie My Honda+ získate prístup k platforme eVHC, ktorá vám umožní povoliť akúkoľvek požadovanú prácu. O kontakt môžete požiadať aj predajcu vozidiel Honda.

Stav nabíjania a akumulátora (elektromobily)

Môžete si pozrieť aktuálny stav nabíjania svojho elektromobilu, skontrolovať, či je nabíjačka pripojená do zásuvky a zobraziť úroveň nabitia batérie vozidla spolu s informáciami o dojazde vozidla.

Diaľkové zamykanie a odomykanie

Ponáhľate sa a zabudli ste zamknúť? Žiaden strach – dvere vozidla môžete zamknúť alebo odomknúť odkiaľkoľvek na diaľku.

Diaľkové ovládanie klaksónu

Diaľkové ovládanie klaksónu vám pomôže rýchlo nájsť vaše vozidlo.

Diaľkové ovládanie a časovač klimatizácie

Teplotu vo vozidle môžete nastaviť alebo naplánovať na diaľku, čo znamená, že vždy vás vozidlo privíta príjemnou teplotou.

Nabíjanie na diaľku, plánovač nabíjania a nastavenie maximálneho nabitia

Majte nabíjanie svojho elektromobilu pod kontrolou aj na diaľku a vyberte si vhodný čas nabíjania, aby ste sa vyhli drahšej tarife za elektrinu a šetrili! Aj nastavenie maximálnej úrovne nabitia vám ušetrí peniaze a predĺži životnosť akumulátora.

Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Ako môžem tieto služby získať?

Balík služieb Základnej konektivity v aplikácii My Honda+ je zdarma. Pokiaľ si chcete vytvoriť Honda konto, predajca vám musí aktivovať služby konektivity. Potom stačí v aplikácii vytvoriť profil auta, zadať VIN číslo vozidla a ste pripojení. Získate tak prístup ku všetkým funkciám uvedeným v balíku služieb okrem zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ktorý sa aktivuje samostatne.

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

My Honda+ a vaše vozidlo

Uvedené funkcie sú k dispozícii iba pre model Honda HR-V, Honda e a Honda Jazz. **

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Koľko ma to bude stáť?

Tento balík služieb získate zdarma pri kúpe nového vozidla – stačí sa len zaregistrovať a stiahnuť aplikáciu. Tieto služby konektivity sú zdarma len pre prvého majiteľa a pre ďalších budú spoplatnené. Ak chcete využívať rozšírené možnosti aplikácie My Honda +, môžete si zakúpiť tieto balíky služieb: Balíky služieb: Bezpečnosť a cestovanie, Digitálny kľúč Honda a Osobný asistent Honda, vďaka ktorým získate prístup k mnohým ďalším funkciám – s výnimkou zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ktorý sa aktivuje samostatne.

Najčastejšie otázky

Balík služieb
Cena
HR-V
Honda e
Jazz a Crosstar
 

Bezpečnosť a cestovanie

Vďaka zónovému monitorovaniu (geofencingu), plánovaču trás, vyhľadávaču vozidla a digitálnym asistenčným službám získate kľud na duši, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Prvý rok zadarmo, potom 29 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

Digitálny kľúč

Používajte namiesto štandardného diaľkového ovládača svoj smartfón. Odomykajte, zamykajte a štartujte svoje auto pomocou mobilného telefónu.

Zdarma na prvý rok, potom 59 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Not available

Osobný asistent Honda

Komunikujte s palubným asistentom s umelou inteligenciou. Príkazom „OK Honda“ otvoríte prostredie kontextových dialógov, pomocou ktorých si budete môcť napríklad naplánovať cestu.

49 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

*Poskytované balíky služieb sa môžu líšiť v závislosti od modelu, špecifikácie a roku uvedenia vozidla a prvej krajiny registrácie.

Na stiahnutie a využívanie všetkých funkcií aplikácie budete potrebovať prístup k mobilnej sieti a/alebo internetové pripojenie. K úplnému zneniu zmluvných podmienok sa dostanete kliknutím sem.