Rad SUV zaparkovaných vedľa seba pri jazere

Rad SUV modelov Honda

Preskúmajte ponuku full hybridných, plug-in hybridných a plne elektrických SUV Honda, ktoré sú mimoriadne komfortné, priestranné, majú veľmi nízku spotrebu paliva a budú vám prinášať radosť po dlhé roky. Naše SUV modely sú vybavené spoľahlivými pohonnými jednotkami s vysokým výkonom, štýlovo vyzerajú a ukazujú náš zmysel pre detail, vďaka čomu si jazdu vždy vychutnáte. 

Vyberte si SUV Honda pre seba!

Prečo by ste mali chcieť SUV?

„Sports Utility Vehicle" alebo "Športové úžitkové vozidlo“ alebo SUV znamená priestranný interiér, vyššie sedenie s dobrým výhľadom a univerzálne jazdné vlastnosti. SUV modely Honda sú vďaka kombinácii jazdnej dynamiky, nízkej spotreby paliva a vysokej úrovne technológií ideálnym riešením na časté jazdy po meste, dlhé cesty alebo výlety do hôr, skrátka na všetko.

 

A prečo by ste mali chcieť SUV Honda?

Zaparkované SUV značky Honda s otvoreným batožinovým priestorom

Flexibilné odkladacie priestory

Vďaka pohodlne prístupným úchytom ISO FIX (I-SIZE) na zadných sedadlách a veľkorysému priestoru pre detské sedačky orientované v smere aj proti smeru jazdy je v modeli ZR-V pohodlie a bezpečnosť dieťaťa vždy na prvom mieste. Ak ale budete potrebovať viac miesta na svoje veci, budú sa vám hodiť posuvné zadné sedadlá v modeli CR-V. 

SUV modely Honda vám zaistia potrebnú flexibilitu a priestor, či už sa vydávate na rodinný výlet alebo prevážate veľké predmety. Niektoré naše SUV modely majú navyše strešné nosiče už v štandardnej výbave, vďaka čomu máte k dispozícii priestor navyše alebo si môžete zobrať na výlet bicykle a objavovať svet na dvoch kolesách.

Zaparkované SUV značky Honda s otvoreným batožinovým priestorom

Pohodlie na prvom mieste

S vozidlami Honda je každá cesta rovnako príjemná ako jej cieľ. Postarajú sa o to ergonomické sedadlá s výbornou oporou tela, panoramatické otvárateľné strešné okno* alebo luxusne spracovaný interiér.

Mysleli sme na váš komfort počas chladných dní, a preto vo vybraných výbavách nájdete aj vyhrievanie volantu a sedadiel, zatiaľ čo v teplejších obdobiach sa o vaše pohodlie postarajú ventilované sedadlá.* Riadenie s výbornou spätnou väzbou a intuitívne navrhnuté prístrojové dosky ešte viac zvyšujú zážitok z jazdy. Štandardom je konektivita so smartfónom.

*  K dispozícii pre vybrané modely.

Zaparkované SUV značky Honda s otvoreným batožinovým priestorom

Vysoká úroveň výbavy už v štandarde

S našimi modernými SUV modelmi sa môžete naplno ponoriť do sveta konektivity a zábavy. Vďaka veľkým dotykovým obrazovkám s uhlopriečkou až 15 palcov a kompatibilitou s Android Auto a Apple CarPlay sa budete v našich SUV modeloch môcť na cestách jednoducho pripojiť k aplikáciám a funkciám svojho smartfónu.

Život vám budú uľahčovať aj elektricky ovládané dvere batožinového priestoru pre pohodlnejšie nakladanie a vykladanie vecí z kufra.

Zaparkované SUV značky Honda s otvoreným batožinovým priestorom

Bezpečnosť ako štandard

S komplexným, pokročilým balíkom asistenčných systémov Honda SENSING si budete môcť dopriať bezpečnejšiu jazdu. Vysokú bezpečnosť jazdy vám poskytne napríklad systém pre zmiernenie následkov nehody, systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie alebo adaptívny tempomat s asistentom pre jazdu v kolónach, zatiaľ čo asistent pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu znižuje únavu pri riadení tým, že vás automaticky udržuje v strede jazdného pruhu. Vďaka upozorneniu na vozidlá blížiace sa zboku - vzadu alebo upozorneniu na vybočenie z jazdného pruhu, ktoré dávajú počas jazdy pozor spoločne s vami a sú vašim ďalším zmyslom, bude vaša jazda tak bezpečná, ako ešte nikdy. Spolu s nadštandardným počtom až 11 airbagov vrátane koleného alebo stredového ste pripravení povedať si, že pre svoju bezpečnosť ste urobili maximum.  

 Kompaktné SUV Honda – plne elektrické

Preskúmajte ponuku
modelov Honda

Elektrifikovaný pohon našich modelov Honda oceníte predovšetkým v meste. Majú športový charakter a zároveň sú úsporné, výkonné, spoľahlivé a praktické, preto bude každá vaša jazda príjemná a pohodová. Ani na dlhých cestách sa nebudete musieť obávať o dojazd, pretože elektrifikované hybridné pohonné jednotky Honda vás v žiadnom smere neobmedzujú. 

Najčastejšie otázky

Aké typy SUV Honda vyrába?

Môžete si vybrať z niekoľkých SUV modelov, ktoré sú pripravené splniť to, čo od nich očakávate. Rodinu SUV modelov Honda tvorí kompaktný, no vnútri veľmi priestranný model Jazz Crosstar, dizjanové SUV HR-V, stredne veľké SUV so športovými génmi modelu Civic - model ZR-V s revolučným full hybridným pohonom novej generácie alebo plne elektrické SUV e:Ny1 a na jej čele stojí naše kultové prémiové SUV, model CR-V. Ten môže byť vybavený revolučnou full hybridnou technológiou novej generácie e:HEV alebo jej plug-in hybridnou verziou.*

 

V čom je unikátny pohon všetkých kolies Honda AWD?

Existuje rôzny prístup k pohonu všetkých kolies. Pohon všetkých kolies Honda AWD automaticky rozdeľuje výkon medzi kolesá podľa toho, ktoré ho najviac potrebujú, čím zaisťuje stálu trakciu za rôznych podmienok.

Dokážu hybridné SUV ťahať príves?

Väčšina hybridných SUV dokáže ťahať príves, aj keď nároky na výkon spojené s ťahaním znamenajú, že sa vozidlo bude pravdepodobne spoliehať skôr na svoj konvenčný motor než na elektrickú energiu z akumulátora. Nová Honda CR-V plug-in hybrid je však vybavená špeciálnym režimom pre ťahanie prívesu „Tow“ a preto môže ťahať príves s hmotnosťou až 1 500 kg.

 

* Údaje o spotrebe a emisiách podľa údajov WLTP. Hodnoty dojazdu nemusia zodpovedať výsledkom v bežnej prevádzke a závisia od mnohých faktorov, ako je nainštalované príslušenstvo (po registrácii), zmeny poveternostných podmienok, štýl jazdy a zaťaženie vozidla.

**Metóda VDA  

***Orientačná doba nabíjania je uvedená iba pre porovnanie za optimálnych podmienok, napr. pri teplote okolo 25 °C. Skutočná dĺžka nabíjania sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov, vrátane veku, typu, stavu, nabíjacej kapacity a teploty nabíjacej jednotky a akumulátora, počiatočnej úrovne nabitia a podmienok prostredia, ako je vonkajšia teplota v mieste použitia. Časy nabíjania môžu byť dlhšie za chladnejšieho počasia a tiež napríklad v prípade, že teplota akumulátora aktivuje tepelnú ochranu akumulátora.