Príslušenstvo pre CR-V full hybrid – balík Aero

Vyberte si príslušenstvo pre model Honda CR-V

Príslušenstvo pre CR-V full hybrid – balík Aero

Balík Aero pre CR-V plug-in hybrid

Vylepšite štýl nového CR-V a zvýraznite
jeho moderné línie.

Balík Aero a balík osvetlenia Illumination pre CR-V plug-in hybrid

Vylepšite vzhľad svojho CR-V pomocou balíka Aero, ktorý ešte viac zvýrazňuje jeho štýlový vzhľad. Balík obsahuje predný nárazník Aero, spodný diel zadného nárazníka, spojler dverí batožinového priestoru vo farbe Berlina Black a bočné prahové lišty vo farbe Berlina Black.

Zobrazené kolesá z ľahkých zliatin sú voliteľné.

Balík Aero a balík osvetlenia Illumination pre CR-V full hybrid

Balík Aero dodáva modelu CR-V exkluzívny vzhľad a robí z neho ešte elegantnejšie auto. Tento balík obsahuje predný nárazník Aero, spodný diel zadného nárazníka, lakovaný spojler dverí batožinového priestoru, kryty vonkajších zrkadiel vo farbe Lunar Silver a bočné prahové lišty vo farbe Lunar Silver. 

Zobrazené kolesá z ľahkých zliatin sú voliteľné.

Balík Style pre CR-V full hybrid

Balík Style pre CR-V full hybrid

Nechajte svoje CR-V full hybrid ešte viac vyniknúť vďaka balíku Style vo farbe vozidla, ktorý dokonale dopĺňa prémiový a dynamický vzhľad modelu CR-V. Balík obsahuje predný nárazník Aero, spodný diel zadného nárazníka, lakované lemy blatníkov kolies a prahové lišty dverí.

Zobrazené kolesá z ľahkých zliatin sú voliteľné.

Dostupné v roku 2024.

Príslušenstvo pre nabíjanie CR-V plug-in hybrid

Honda Power Charger

Honda Power Charger

Nabíjačka Honda Power Charger poskytuje nabíjací výkon až 22 kW v prípade zapojenia na 3 fázy a 7,4 kW v prípade jednofázového zapojenia. Nevyhnutnosť pre rýchlejšie domáce nabíjanie. K dispozícii sú tri verzie: Honda Power Charger, S a S+. K dispozícii sú tiež: verzie kompatibilné s MID a M&E na účely fakturácie.

Nabíjací kábel Mode 2 (P-EVSE)

Nabíjací kábel Typ 2 (P-EVSE)

Prenosné zariadenie na nabíjanie elektrických vozidiel (P-EVSE) z rozvodnej elektrickej siete. Súčasťou balenia je ochranný obal.

Nabíjací kábel Mode 3

Nabíjací kábel Mode 3

Nabíjací kábel na pripojenie vozidla k nabíjačke Honda Power Charger alebo verejnej nabíjačke (k dispozícii sú 1-fázové a 3-fázové verzie). Súčasťou balenia je ochranný obal.

Chyby a technické zmeny vyhradené. Presné informácie vám poskytne miestny predajca vozidiel značky Honda.