Nové CR-V Hybrid

Zoznámte sa s naším doteraz najväčším SUV, s novým dizajnom zdôrazňujúcim jeho majestátne rozmery, luxusným interiérom a intuitívnymi technológiami. K dispozícii s pohonom dvoch kolies alebo všetkých kolies sa skvele hodí úplne na všetko, aj pre jazdu v meste a dochádzanie do práce. A pretože sa nabíja samo, nemusíte sa nikdy starať o hľadanie nabíjacej stanice.

Ceny, presné špecifikácie ako aj dátum uvedenia na trh budú potvrdené už čoskoro.

Každú cestu zvládnete s viac ako zdravým sebavedomím

Emissions icon

Kombinovaná spotreba od 5,9 l/100 km.* S nízkymi emisiami od 134 g/km.

*Údaje WLTP pre model CR-V

Wheel icon

Náš najkomplexnejší a najpokročilejší systém podpory riadenia Honda SENSING 360 – exkluzívne pre nové CR-V.

Connectivity icon

Pripojenie k smartfónu pomocou infotainmentu Honda CONNECT s podporou Android Auto a Apple CarPlay.

Seats icon

Luxusný interiér s možnosťou vyhrievaných alebo ventilovaných predných sedadiel* a polokoženým alebo plne koženým čalúnením.

*Vo vybraných výbavách

Objavte nové CR-V zvonku aj zvnútra

Prémiový a dokonale vyladený interiér

Nové CR-V Hybrid definuje úplne novú úroveň prepracovanosti. Interiér s luxusným koženým čalúnením, panoramatickou sklenenou strechou, vyhrievanými a ventilovanými sedadlami, vyhrievanými zadnými sedadlami, prvotriednym audiosystémom a ambientným osvetlením je taký úchvatný, že sa vám možno nebude chcieť vystúpiť.

*Niektoré prvky sú k dispozícii iba vo vybraných výbavách. Čalúnenie je kombináciou syntetickej a pravej kože.

Výkon, s ktorým môžete vyraziť kamkoľvek

Vďaka okamžitému elektrickému zrýchleniu pomocou elektromotora s výkonom 184 koní v kombinácii s dokonale odladeným ovládaním a tichom, ktoré sa spája s elektromobilmi, je nová Honda CR-V ukážkou radosti z dynamickej jazdy. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých rôznych jazdných režimov a prispôsobiť tak riadenie svojmu štýlu.

Pokročilé technológie

Keď sa k modelu CR-V priblížite s kľúčom a dotknete sa kľučky, automaticky sa odomkne. Vovnútri nájdete náš 9-palcový infotainment HONDA CONNECT s možnosťou pripojenia smartfónu, bezdrôtovú nabíjačku, head-up displej* a technológiu pamäťových sedadiel*, ktorá si zapamätá požadovanú polohu každej osoby. Máte batožinu? Keď už máte všetko naložené, elektrické dvere batožinového priestoru sa samy zatvoria jednoduchým stlačením tlačidla.

*Vo vybraných výbavách

Intuitívna bezpečnosť

Bezpečnosť hrá v prípade modelu CR-V kľúčovú úlohu. Honda SENSING je v našich vozidlách súčasťou štandardnej výbavy. Nový model CR-V však naviac prichádza s novým, vylepšeným systémom Honda SENSING 360*, ktorý vďaka ďalším senzorom a kamerám snímajúcim okolie tohto veľkého SUV poskytuje výnimočnú 360-stupňovú ochranu. CR-V je vybavené aj ďalšími bezpečnostnými prvkami – naším systémom kamier s viacerými pohľadmi, ktorý uľahčuje parkovanie, adaptívnymi diaľkovými svetlometmi a aktívnym prisvecovaním do zákrut pre lepší výhľad počas jazdy v noci.

*Vo vybraných výbavách

Majte informácie ako prví

Zadajte svoje údaje a tak sa medzi prvými dozviete najnovšie informácie o výbave, cenách a termínoch uvedenia nového modelu Honda CR-V na trh.